Soutěž

O ALL YOU CAN EAT PRO 4 OSOBY!


VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ

Dne 17. 2. 2021 proběhlo losování soutěže s následujícími výsledky:
1. cena – Jiří Klusáček
2. cena – Karel Koudela
3. cena – Zdeněk Dvořák

Vítězům gratulujeme.


PRAVIDLA SOUTĚŽE

POZOR! VZHLEDEM K STÁLE TRVAJÍCÍM OPRATŘENÍM JSME SE ROZHODLI SOUTĚŽ PRODLOUŽIT!
POKUD JSTE SE TEDY NESTIHLI REGISTROVAT DO NAŠÍ SOUTĚŽE, MÁTE DALŠÍ PŘÍLEŽITOST!
REGISTROVAT DO SOUTĚŽE SE NYNÍ MŮŽETE AŽ DO 15. 2. 2021!

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?

Odpovězte nám na otázku od 10. 12. 2020 do 15. 2. 2021 včetně na www.ukohoutu.cz/soutez/ a registrujte se formou formuláře (viz níže) a zapojte se tak s námi do soutěže.

Soutěže se může zúčastnit jen fyzická osoba starší 18 let, která je plně způsobilá k právním úkonům a má bydliště na území České republiky.

Osoby nesplňující podmínky pro účast v soutěži a/nebo jednající v rozporu s pravidly soutěže nebudou do soutěže zařazeny.

Pořadatel soutěže a název soutěže

Con Gusto s.r.o., Údolní 532/76, 602 00 Brno, IČ: 457 99 504, společnost je vedená u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C 91494 pořádá prostřednictvím webových stránek www.ukohoutu.cz/soutez/, spotřebitelskou soutěž s názvem „SOUTĚŽ O ALL YOU CAN EAT PRO 4 OSOBY“.

Ceny*

1x
Poukaz pro 4 osoby

na ALL YOU CAN EAT

(součástí poukazu je i konzumace vína, piva a destilátů značky Kohout)

1x
Poukaz v hodnotě 5000 Kč
na konzumaci v síti Con Gusto

(poukaz je platný 11 měsíců a je možné jej využít do všech podniků v síti. Např. Monte Bú, Ristorante Piazza, Pivnice U Čápa a další)

1x
Poukaz v hodnotě 2000 Kč
na konzumaci v síti Con Gusto

(poukaz je platný 11 měsíců a je možné jej využít do všech podniků v síti. Např. Monte Bú, Ristorante Piazza, Pivnice U Čápa a další)


Vyhodnocení

Výherci budou určeni losováním ze všech soutěžících, kteří správně vyplnili registrační formulář a odpověděli na naši otázku. Losování výherců proběhne nejpozději 25. 2. 2021 do 20:00 hodin. Po losování bude všem soutěžícím, odeslán informační e-mail s informací o výhře.

Losování výherců můžete sledovat online na sociálních sítí Pivnice U Kohoutů na www.facebook.com/pivniceukohoutu nebo na www.instagram.com/pivnice_u_kohoutu.

* Na výhru není právní nárok, výhry není možné vymáhat soudní cestou a ani za ně žádat jinou protihodnotu nebo náhradu finanční nebo nefinanční povahy. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit či upravit pravidla soutěže, stejně tak právo soutěž zkrátit, odložit, přerušit či úplně zrušit, a to i bez udání důvodu a poskytnutí náhrady.