Zabijačka je opět tady!

říjen 2022

Zabijačka je opět tady!

Tento měsíc nesmíte vynechat naše zabijačkové hodování!

Užijte si zabijačku od předkrmu po sladký dezert. V naší Pivnici U Kohoutů je to tento měsíc tak snadné. Stačí přijít a objednat si z naší speciální nabídky.

Máme na výběr hned několik předkrmů. Ideální k pivu je například studený talíř s pečeným bůčkem, domácím uzeným, klobásou. Nechybí k němu ani tradiční hořčice a křen. Další adeptkou je domácí tlačenka s cibulí a octem a nebo si dejte tolik oblíbené sádlo se škvarky a jarní cibulkou.

Jako polévku jsme si pro vás připravili černou zabijačkovou polévku.

Mezi hlavní chody jsme zařadili hned několik zabijačkových stálic - opečenou jitrnici s kysaným zelím a vařenými bramborami, jelítkový prejt se škvarky, bramborovou lepenicí a nakládanými okurkami, vepřové výpečky s dušeným špenátem, bramborovým knedlíkem a smaženou cibulkou nebo pečený vepřový ocásek na česneku se strapačkami.

Jako dezert pro vás máme jablečný závin s rozinkami z listového těsta s ořechy a domácí skořicovou zmrzlinou.

Toužíte spíš po něčem jen tak k pivu? Tak to doporučujeme smažená vepřová ouška, která pěkně křupou, s pikantním dipem.

Rezervujte si u nás stůl na tel.: 730 150 220 nebo online.

Zabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U KohoutůZabijačkové speciality - Pivnice U Kohoutů