Mexické týdny

od 19. května 2023

Užijte si chutě Mexika

Léto máme už za rohem, nalaďte se tedy na tuto letní vlnu s námi pomocí mexických specialit.

Ani letos v naší pivnice nemůže chybět pravé, nefalšované Mexiko. Na čem si pochutnáte tentokrát?

Jako předkrm nebo chuťovka k pivu se hodí Kukuřičné nachos s čedarem a jalapeños, pečenou slaninou, dýňovými semínky a guacamole.

Pokud jste polévkoví, jistě si pochutnáte na té naší, mexické z bílé kukuřice a černých fazolí. V polévce najdete drcená rajčata, chorizo, chilli a kukuřičné nachos.

Mezi hlavními chody si budete moci již tradičně vybírat.

Připravili jsme Quesadillu plněnou kuřecím masem, čedarem, jalapeños, zakysanou smetanou, rajčatovou salsou a ledovým salátem. Jako další chod vám jistě zachutná Vepřová panenka Lomo de Cerdo v přípravě Sous vide s papričkami jalapeños, čedarovou salsou a smaženými bramborovými chipsy. Burger de Cerdo jsme připravili hned jako další. Obsahuje trhané vepřové maso, sýr Monterey Jack, karamelizovanou červenou cibulí, limetovou majonézu, ledový salát a steakové hranolky. Posledním chodem, který nemůže chybět je Burrito s trhaným vepřovým masem, kukuřicí, pastou z černých fazolí a koriandru, avokádem, čerstvým salátem, červenou cibulkou a mexickou salsou.

Jako sladkou tečku na závěr jsme si pro vás připravili osvěžující Kaktusový sorbet s pitahayou nebo Čokoládový dort s chilli, mořskou solí a mangovou zmrzlinou.

Těšíme se na vás!

Rezervujte si u nás stůl na tel. 730 150 220 nebo online.

Mexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U KohoutůMexické týdny - Pivnice U Kohoutů