Podzimní zabijačka

od 30. září 2023

S příchodem podzimu nás čeká naše oblíbená staročeská gastro tradice, která rozděluje společnost na dva tábory. My se zcela zásadně a hrdě stavíme k podporovatelům, a proto pro vás po celý říjen budeme připravovat tradiční specialitky, které vás přenesou na pravou, nefalšovanou, vesnickou zabijačku.

Již od 30. září se k nám můžete zastavit na skvělé zabijačkové skvosty. Jako předkrm pro vás budeme připravovat Studený talíř, na který vám naložíme pečený bůček, domácí uzené a klobásu s hořčicí, křenem a pečivem. Svoje hodování můžete začít ještě Domácí tlačenkou s cibulí a octem, kterou vám zároveň doporučujeme jako zobání k pivu. K vašemu půllitru vám navíc doporučujeme letošní limitku – Smažená vepřová ouška s pikantním dipem. Polévkou vás potěšíme klasickou černou zabijačkovou neboli prdelačkou, jejímž základem je silný zabijačkový vývar, kroupy a krev.

Jste tým jitrnice nebo jelito? Na tom nezáleží! Na našich zabijačkových hodech si pochutnáte na obojím. Mezi hlavními chody se můžete těšit na Opečenou jitrnici s karamelizovaným zelím a vařenými bramborami. Pro fanoušky jelit jsme si přichystali Jelítkový prejt se škvarky, bramborovou lepenicí a nakládanými okurkami. Samozřejmě vás neochudíme ani o pravý Zabijačkový guláš s červenou cibulí, feferonkou a houskovým knedlíkem, který svoji typickou chuť získává nejen z velkého množství masa, ale i z použitých vnitřností a koření. Nad posledními dvěma chody, které můžete z naší speciální nabídky vybírat rozhodně neohrnou nos ani zarputilí odmítači zabijaček. Jestli vám klasické zabijačkové pochoutky tak úplně nevoní, u následujících dvou chodů nemusíte mít strach, neobsahují totiž žádné vnitřnosti. Jsou jimi Vepřové výpečky s dušeným špenátem, bramborovým knedlíkem a cibulkou a Selečí rolovaný bůček s restovanými baby kapustičkami a krupicovými noky.

Jako sladkou tečku můžete kromě našich klasik tentokrát zvolit i Jablečný závin z listového těsta s rozinkami, ořechy a domácí skořicovou zmrzlinou.

Tak co, nalákali jsme vás aspoň trošku? Svoji rezervaci vytvořte na čísle 730 150 220, nebo přímo na našem webu, přes rezervační formulář. My se na vás zatím budeme moc těšit.