Retro u Kohoutů

od 23. února 2024

Přijďte si užít jedinečnou atmosféru a nechte se unést do světa starých časů plného lahůdek a nostalgických zážitků!

Připravili jsme pro vás nabídku plnou nostalgických jídel, která vám připomenou staré dobré časy. Od šťavnatých šunkových rolek až po pikantní ďábelskou topinku, každý kousek je plný chuťových vzpomínek.

Začněte s našimi šunkovými rolkami, které se rozplývají na jazyku s křenovou pěnou a křupavým pečivem. Nebo co takhle kuřecí salát s broskví, který je velmi osvěžujícím předkrmem.

Následně jsme si pro vás připravili řadu hlavních chodů. Pro milovníky klasických pokrmů je zde Katův šleh v bramboráku, vrstva křehkých brambor s hovězím masem a bohatou zeleninovou oblohou vás zaručeně přenesou do starých časů.

Dalšími pokrmy na naší retro nabídky jsou Kuřecí prso s broskví a zapečeným sýrem a neodolatelná hovězí roštěná s přídavkem šunky a sázeného vajíčka je jistě tím, co si oblíbíte.

V nabídce najdete také Španělského ptáčka s dušenou rýží, Vepřová játra a pro milovníky pikantní chutě Ďábelská topinka se strouhaným sýrem.

A pokud máte chuť na něco sladkého, naše domácí pribináčky a křehké perníčky jsou přesně to, co hledáte.

Nechybí ani tradiční nápoje, jako je naše osvěžující žlutá limonáda Kombajnérka nebo klasický Bavorák. A pro milovníky kávy máme připravenýho Turka s malým.

Už máte vybráno? Přejeme dobrou chuť a těšíme se na vás.

Rezervujte si u nás stůl na tel. 730 150 220 nebo přes rezervační formulář.

Retro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U KohoutůRetro - Pivnice U Kohoutů