Con Gusto

Con Gusto – síť prémiových restaurací a cateringu

Con Gusto je síť brněnských prémiových restaurací a cateringu. Každý z podniků se specializuje na jinou kuchyni, ať už je to tradiční česká a moravská, tak ty světové. Italská, středomořská, jihoamerická a mexická. Con Gusto Catering tyto oblasti propojuje a svým zákazníkům po celé České republice nabízí komplexní servis a cateringové služby na míru dle jejich požadavků, typu akce a preferované kuchyně.

www.congusto.cz

Mezi podniky skupiny Con Gusto patří:

Monte Bú Restaurant a steakhouse

Vyhlášená restaurace na brněnské Kraví hoře je synonymem pro exkluzivní steaky, grilování a prémiovou americkou kuchyni. Ty nejlepší steaky dozrávají 30-60 dní ve vlastní zrárně a jsou týmem našeho šéfkuchaře Jiřího Ampapy dodávány na váš stůl. Interiér Monte Bú oplývá stylovým designem amerického západu a nabízí našim hostům posezení i v salonku či na kryté zahrádce. Pyšníme se také rozsáhlou sbírkou světových rumů, která si žádá osobní degustaci.

PŘEJÍT NA WEB RESTAURACE MONTE BÚ

Ristorante Piazza

V Ristorante Piazza zažijete tu pravou Itálii. Příjemné prostředí s obrazy z Florencie, Toskánska a Benátek, příjemná hudba a italské speciality vařené týmem šéfkuchaře Petra Šušny. V letních měsících si můžete vychutnat atmosféru večerního Brna také na zahrádce na nám. Svobody. Tato italská restaurace kromě čerstvých ryb či domácích těstovin vyniká i svou nabídkou kvalitních vín, aperitivů a grapp.

PŘEJÍT NA WEB RISTORANTE PIAZZA

Gelateria Piazza

Naši italskou gelaterii najdete v přízemí obchodního centra Omega, kde nabízíme svým zákazníkům nejrůznější sladké dezerty, výbornou kávu či domácí limonády. V letních měsících si můžete zákusky vlastní výroby vychutnat i na zahrádce přímo na nám. Svobody. Gelateria neznamená ale jen skvělou italskou zmrzlinu a zákusky, ale také výrobu dortů na přání přímo našimi cukrářkami, které vám rády upečou dort dle vašich představ.

PŘEJÍT NA WEB GELATERIA PIAZZA

KOREK Wines

KOREK Wines, společnost založená pro všechny milovníky poctivých vín. Vín, která jsou typická pro zemi či region, odkud pochází. Vín, která jsou pravdivá a vyrobená bez zbytečných chemikálií a zvýrazňovačů chutí, vín, která jsou nosičem radostných emocí a totožné emoce vyvolávají v každém doušku. Vín, která jsou vyrobena s důrazem na zachování odrůdovosti a odrazu terroir. V portfoliu naleznete tichá i šumivá vína z nejvýznamnějších vinařských regionů Francie, Itálie, Německa, Rakouska a v neposlední řadě z České republiky. Vína nejen dovážíme, ale organizujeme také řízené degustace, cestování za vínem po celé Evropě, sestavujeme vinné karty, zajišťujeme školení personálu, vinný catering i konzultace při zakládání a správě soukromých vinoték.

PŘEJÍT NA WEB KOREK WINES
Con Gusto Catering

Našim zákazníkům zajišťujeme i cateringové služby prvotřídní kvality. Zorganizujeme pro vás lehké občerstvení i velkou hostinu dle vašeho přání. Vycházíme z dlouholetých zkušeností našich šéfkuchařů a jejich týmů a specializujeme se na tradiční českou, italskou a také mexickou a americkou kuchyni vycházející z gastronomie našich podniků. Ať už plánujete firemní raut, společenský banket, výroční ples, oslavu či svatbu. Spolehněte se na nás při pořádání vaší významné události po celé České republice.

PŘEJÍT NA WEB CON GUSTO CATERING